PELİKAN DOSYASI OPERASYONU’NUN ARKA PLANI : Erdoğan ve Bahçeli Ne Yapmalı?

0

Tartışma Başlığı: PELİKAN DOSYASI OPERASYONU’NUN ARKA PLANI : Erdoğan ve Bahçeli Ne Yapmalı?

Recep Tayyip Erdoğan, Erdoğan, Davutoğlu, AKP, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bahçeli, MHP, CHP, Pelikan, Komplo, Başbakan, Başkanlık, Seçim, Cumhurbaşkanı, İhanet, Komplo

================

PELİKAN DOSYASI OPERASYONU’NUN ARKA PLANI : Erdoğan ve Bahçeli Ne Yapmalı? başlıklı videomuz ile ilgili genel açıklama:
Sevgili Emre doğan “ingilizlere pek değinmediniz.” diyor ve ardından cevabı veriyor bizzat: ” yoksa şu şekilde mi seçim yaptınız: pelikan dosyası meselesi almanların vs.. komlosu çerçevesine girdiğinden ötürü onlar baz alınarak konu dışına taşırmamak kaydı ile neticelendirmek mi istediniz.” Evet! Bir başka kardeşim 1969yaman ise daha dobra:
“Neden ingiliz derin devletini arka plana atıyorsunuz.bence ingilizleri aklamaya çalışıyorsunuz..” diyor. Derindunya.com da fakirin yüze yaklaşan vidyosu ve bir o kadar videosu var. Ve bunlar birbirinden apayrı şeyler değil. Hepsi birden kocaman bir resmin parçaları. Bu nedenle, çalışmalarımızın altına lütfedip yorum yazan kardeşlerim de resmin oluşmasında, en az benim kadar ter akıtıyorlar. Bu nedenle müteşekkirim. Lakin buraya iddialı hatta ithamkar yorum yazan kardeşlerim zaman ayırarak birikimin tamamını izlesinler bakalım. Ondan sonra yorumları baş üstüne. 1969yaman kardeşim aylar önce yaptığımız “DERİN İNGİLTERE” vidyosundan haberdar mı? Anlaşolan yok! Peki “İNGOJUDİK ORTAKLIK” vidyosundan haberdar mı? Anlaşılan yok. Bunlar gibi daha bir çok vidyo çektik, makale yazdık ve oralarda İngiltereyi itin arkasına sokmadık mı? İlaveten 1997 yılında yazdığımız 620 sayfalık HAYMATLOS kitabının ana fikri şudur: “Dünyadaki melanetin, fitnenin, meluniyetin başı Majestedir; majestenin ini Londra’dır.” tespitidir. Çalışmalarımızı baştan beri izleyenler bilir k İngoamerik,i İngojudik, Tötonlar gibikavramlar fakirin jargonudur ve bu kavramlarla “MAjeste” hedefimizdedir. Herkes CIA ve MOSSAD’a takılıp kalmışken onlarla beraber MI6’dan en çok söz eden yorumcu benim. Ve tabi Alman istihbaratı BND ve Fransız servisi SDACE ve DGSE’yi de bizim çalışmalarımızla duyar oldu kamuoyu. Son söz: İKİ MİLYONa yakın takipçisi derindunya’yı ve analisti Ahmet Yozgat’ı yerli, anadolucu, yozgatlı, bağımsız, Allah’tan başka kimsesi olmadığı ve “TÜRK EKOLÜ”nden ilk söz eden şahıs olduğu için sevdi. Bu nedenle hepsine şükranlarımı sunmaktayım. Tabii ki sevgili 1969yaman ve fakire daha önce “Mason musun, Sabetaycı mısın, Kripto musun” gibi sorularla itham eden kardeşlerim de şükran dairemin içinde. Bu açıklamayı yapmak zorunda kalmasaydım keşke. Zira her vidyomun arkasından söylemeye özen gösterdiğim ; “Ben bilmem,herşeyi Aliym olan Allah bilir!” teslimiyetimiz bile bizim kim olduğumuzu göstermeye yeter sanmıştım. Hala sanıyorum. Varın kalın sağlıcakla benim sevgili kardeşlerim.

Ahmet Yozgat

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.