15 Temmuz Kalkışması’nın Şifresi – Darbe

3

 

Twitter soru-cevap başlığımızda sevgili Quarexx’in ve Caner Çukuryurt’un soruları var.

NOT: DerinDunya (@www_DerinDunya) ve Ahmet Yozgat’ın (@a_yozgat) Twitter hesaplarından derlenmiştir.

https://twitter.com/www_DerinDunya/status/754232238410268672

 

 1. Dostlarımızdan Quarexx: “Neler oluyor sevgili Ahmet Yozgat” diye soruyor.
 2. Ve sevgili Caner Çukuryurt ise “Ne olacak simdi? Hocam ne oluyo?” diyor.
 3. Malum, 15 Temmuz akşamında, başarısız bir darbe girişimi oldu.
 4. Evvela, milletimize ve devletinize geçmiş olsun diyoruz.
 5. Türk Silahlı Kuvvetleri/TSK’nın darbeler tarihine kısaca bir bakalım istiyorum.
 6. Biliyorsunuz TSK, kuruluş tarihi olarak MÖ 209 yılını başlangıç kabul eder.
 7. Söz konusu yılda, “Türk Tarihinin İlk Darbesi” yaşanmıştı.
 8. Bu darbeyi, Hun devletinin Kağan’ı Teoman’a karşı, onun oğlu Mete yapmıştı.
 9. Babasını 10 bin okla bir anda öldüren Mete’nin bu darbesi, darbeler içerisinde “ilk ve en hayırlısı” idi.
 10. “Hayırlısı”ydı çünkü bu kalkışmayla birlikte Mete, kağan olmuş ve devleti zamanın Çin’inin vassalı olmaktan kurtardığı gibi “Dünya İmparatorluğu” düzlemine çıkmıştı.
 11. O zamandan, bu zamana, aradan geçen 2225 yıllık süre içerisinde sayısız darbeler gördü bu millet.
 12. Lakin bu darbelerin hepsi kötü kalkışmalardı ve karekter olarak hayırsızdı.
 13. Tarihimizin son darbesini 15 Temmuz akşamında yaşadık.
 14. Bu, milletimizin yaşadığı son darbe olacak. (İnşallah!)
 15. Bundan böyle, hiç kimsenin darbeyi yapmak değil, aklından bile geçireceğini zannetmiyoruz.
 16. Bu anlamda, hem başarısız olması sebebiyle hem de darbeler tarihini sonlandırması hasebiyle MÖ 209 darbesi gibi 15 Temmuz kalkışması da hayırlı bir darbe sayılabilir.
 17. Yani TSK’nın başlangıcında yaptığı darbeyle karekteristik bir benzerlik göstermekte; Her iki darbe de milletin hayrına…
 18. Bu bir. İkincisi ise Mete darbesiyle devletten imparatorluğa yükselen milli organizasyonumuz zaman içerisinde tekrar tekrar inip çıkışlar yaşadı; en son organizasyonumuzla bulunduğumuz durak artık imparatorluk durağı değil, biz yaklaşık yüz yıldan beri bir devletik.
 19. İşte, 15 Temmuz darbesi bizi, yeniden imparatorluk düzlemine çıkarmış oldu.
 20. Çünkü Dünyanın Tötonik Devlerinin desteklediği hususunda, kimsenin kuşku duymadığı bu darbe, birkaç saat içerisinde bertaraf edildi.
 21. Yani Tötonik Baronlar Türkiye’ye karşıydı.
 22. Ancak yenildiler. Bu nedenle 15 Temmuz, bizim için imparatorluk dönemimizin miladı ve tüm Mazlum Milletler için ise başarılı bir örnek olarak darbeler tarihinde bir yıldız gibi parlayacaktır.
 23. Dünya, 15 Temmuz’la darbenin nasıl yerlebir edileceğini öğrenmiş oldu.
 24. Çok başarılı bir ders! Efendim, şimdi geçelim, bu darbenin arkasındaki sifreye.
 25. Herkesin söylediği ilk cümleyi söyleyerek girelim konuya: darbeyi yapan, TSK’da yuvalanan “KAİNATİMAMCILIĞI” sapkınlığıdır.
 26. Yani genel söylenişiyle Paralel Yapı.
 27. Artık Paralelizm’in bir yerli organizasyon olmadığını da biliyoruz.
 28. Bahis mevzuu sapkınlık, kuruluşundan itibaren arkasında Amerika/CIA’nın durduğu bir yapıydı.
 29. Amerika’nın da “Cumhuriyetçi Neo-Con meşrepleri”nin uzantısıydı.
 30. Lakin daha önce yaşanmış olan başarısız, 17-25 Darbe Girişiminden sonra, sözkonusu yapıya Alman Derin Devleti/BND’nin çengel attığını daha evvel söylemiştik.
 31. Nice zamandan beri Paralelci kaçkınlar, BND’nin çatısı altına sığınarak, kullanım haklarını derin Almanya’ya teslim edegeliyorlardı.
 32. Tıpkı “Türkçe Olimpiyatları”nın Berlin’in himayesinde olduğu gibi…
 33. Tıpkı “Türk Okulları”nın Şansölyenin güdümüne girme hazırlığında olduğu gibi.
 34. Bu husus bize, ya Paralelizm’in ikiye ayrıldığını ya da Alman BND-Töton Şövalyeliği ile Amerikan Neo-Con’larının ortak bir istikbale dair anlaşma yaptığınınn gösteriyordu.
 35. Bu kanı, önce İngiltere Referandumu ve arkasından, resmen Amerika tarafından gerçekleştirilen Varşova NATO Zirvesi ile birlikte hakikat olduğunu gösterdi.
 36. Yani artık Amerika, İngiltere ile ortak değil; Washington’un yeni derin ortağının Almanya olduğu tescillendi.
 37. Biliyorsunuz, daha evvel fakir, kendi terminolojimiz içerisinde oluşturduğumuz birtakım kavramların başında İNGOJUDİK geliyordu.
 38. Bu kavramı, icabettiğinde de İNGOJUDİK-AMERİKANO olarak genişletiyordum.
 39. Artık İNGOJUDİK yok.
 40. Bundan Böyle ALMOJUDİK var yani genişletilmiş haliyle ALMOJUDİK-AMERİKANO…
 41. Yakında derindunyatv de yayınlayacağımız “Nato Varşova Zirvesi’nin Şifresi” videosunda konunun ayrıntılarını duyacaksınız.
 42. Ve diyoruz ki; “21.Yüzyıl’ın Dünya Baronu olarak, belirlenmiş olan İNGOJUDİK-AMERİKANO ortaklığının ilk operasyonu Türkiye’de gerçekleşti.” 15 Temmuz Kalkışması olarak…
 43. Neden?
 44. Geçtiğimiz günlerde söz konusu “NEO-TÖTONİK ŞÖVALYE” ortaklığının karşısında duracaklarını anladığımız İsrail ve Rusya’nın, Ankara’yla anlaşması kalkışmayı tetikledi. Bu anlaşma, azbuz bir şey değil.
 45. Rus ve İsrail ikilisi, Şövalye Ortaklı’ğının karşısındaki “YeniKutup” olarak Türkiye’nin etrafında kenetlenmiş durumda.
 46. Lakin Türkiye’nin henüz böyle bir “KutupGörev”e hazır olmadığını biliyoruz; maddi ve manevi olarak…
 47. Onun için söz konusu darbe, Türkiye’nin, yenidünyanın siyasi haritasında nasıl bir konumda duracağını anlayıp karar vermesini önlemek için sıcağı sıcağına yapıldı.
 48. Fakat Mübarek Millet, 21. Yüzyıl’da yeni bir “ESARET ASRI” Yaşamak niyetinde olmadığını gösterdi.
 49. Şimdi, Türkiye’nin bir an evvel, dostlarını genişletip İNGOJUDİK-AMERİKANO Kutbu karşısında “MerkeziÜlke” olarak konumunu belirlemesi zorunluk oldu.
 50. Bu darbenin püskürtülmüş olması, Türkiye’yi hem kendisine bel bağlamış olan başta Rusya ve İsrail olmak üzere Asyalı ve Latin Amerikalı büyük devletlerin ve dünyanın tüm Mazlum milletlerinin nazarında imparatorluk mesabesine çıkarmış bulunuyor.
 51. Ve ülkemizi 21. Yüzyılın, diğer lideri yapıyor.
 52. Son söz olarak; peki, neden böyle oluyor?
 53. Galiba Kıyamet yaklaşırken, Şanı Yüce Mevla böyle istiyor?
 54. Zira her şeyin doğrusunu ve hayırlısını o biliyor.
 55. Ve bu sabah, fakir gayet net olarak anlıyorum ki O bizimle…
 56. O halde, istikbaliniz aydınlık olsun 17. İmparatorluğun evlatları.
 57. Amin!
 58. Bu açıklamamızla Sevgili Quarexx: ve Caner Çukuryurt ile bu husustaki görüşümüzü merak eden dostlarımıza, böylesine mutlu bir geleceğin resmini çizmiş olduk. (İnşallah!) Konu ile ilgili açıklamalarımız devam edecek. Selamlarım ve dualarımla…

Yorumlar

yorum

3 YORUMLAR

 1. Ak parti kurulduğundan beri olan olaylar ve engellemeler den hep güçlü çıkan bir parti oldu şöyle geri dönüp baktığınızda ve ben o günden beri Allahın bu milletin yanında olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu millet artık rabbini tanımaya ve yardımı ondan beklemeye başladı bunda belli cemaatlerin payı büyük, bence bu dava ak parti veya sayın Tayyip beyin davası değil beşer her daim gelir ve geçer ak parti bu yükselişin sadece bir basamağı daha güzel günler göreceğiz inşallah ama emek olmadan ve bedel ödemeden bu mümkün değil çünkü sarfedilen emek ve ödenen bedeller de birey olarak hepimizin imtihanı Allah bizi bu imtihandan geçenlerden eylesin Rabbim yüreğimize cesaret versin ve ayaklarımızı sabit kılsın amin sonuç olarak Allah biz le veya bizsi nurunu tamamlayacaktır o isterse bi gayri müslim eliyle bile islamı galip kılar bize düşen onun ipine sımsıkı sarılmaktır.

 2. zannediyorum ki;şŞu an yeni bir perspektif,vizyon ile İstanbul’da toplanan İSLAM ORDUSU KUALİSYONU başkanlık sistemine geçmemiz ile yeni bir hareket ve siyaset tarzı ortaya koyacaktır.Darbe Kalkışması ile silkelenip sırtındaki laik demokratik batı eksenli (amele) yükünden kurtulan Türkiye’miz ilahi kader planı gereği bu vazifeye uygun toplumsal mutabakatı da elde etmiş olacak İNŞALLAH…
  Fakat burada size sormak istediğim şu;üçyüz yıldır,öyle yada böyle dünyaya kendi medeniyetlerini dayatan felsefe-din-ahlak ..velhasıl aynı pencereden bakan Töton’lar,bunca uzlaşma noktaları varken,zaten doğal bir karşıtı(doğu felsefe) vede bu daha az risk içeriyor iken,neden tamamen kendi zıttı olan bir dünya yorumunu elleri ile büyütüp karşısına dikmeyi göze alsın.bunun riski daha tahammül edilemez değil mi?
  Naçizene düşüncem; 3. dünya ülkelerine biraz uyarıcı verip,adrenalin yüklemesi yapıp tekrar sırtlarına binmek planıdır.Bu bir güç ve egemenlik yüklemesi şeklinde olamaz diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.