Ana Sayfa Videolar Dünya (Video) RUSYA : Knezlikten İmparatorluğa

4 YORUMLAR

  1. 5 dakikalık video yapıp ,1 hafta bekletiyorsunuz.Olmuyor böyle. Bayılıyorum Ahmet abi violarınıza. İsminizi yazıp arıyorum youtube’da hiç televizyon kanalarında söyleşiniz var mı dye ama yok. Sizden ricam lütfen 1-2 saatlik uzun videolar yapıp her iki üç günde bir video yüklemeniz ve TV Haber kanallarında söyleşilere katılmanız. Analizlerin muhteşem ,belliki tarihi bilginiz çok derin ,şimdiye kadar izlediğim yüzlerce sallamasyon öngörü videolarından değil yaptığınız videolar. Belli ki çok üzerine çalışılmış, gündem yerli yabancı basından çok iyi takip edilip analizler yapmışsınız . Bu yüzden sizin videolarınızda ki öngörü ve değerlendirmeleriniz çok ciddi geldi bana. Mesela Rusya neden Suriye’de diye kendime sorarken ve bununla lgili videolar izlerken en çok sizin videolarınız bana mantıklı ve inandırıcı geldi. Lütfen daha sık ve uzun videolar paylaşın. Siyaset ve tarihi çok seven ve ilgilenen biri olarak merak ediyorum Dünya’da neler oluyor ve bundan sonra Dünya, Türkiye ve Ortadoğu için ne gibi gelişmeler ve sonuçlar olabilir. Gaybı Allah-u tealadan başka kimse bilemez tabi, bizim dikkate aldığımız sadece her yönü ile ciddi çalışılmış geleceğe dair olabliecek öngörü ve tahminler. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  2. SEVGİLİ FERHAT, uzun yorumun için teşekkür ederiz. Ahmet yozgatın birkaç ay evvel kanal 5 te yaptığı bir dizi programın kaydına ulaşabilirsiniz. ayrıca menemen hadisesini anlattığı iki video kayıtlı. movideydi herhalde. bi arat bakalım… selamlarımızla….

  3. videolardaki içerikler çok güzel fakat gereksiz efektler var hoş durmuyor girişte bir fon müziğinden bir kısmını alttan verirseniz daha hoş olur benim önerim ise Farid farjad’ın ”robebeh jan” eseridir .saygılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.