Ana Sayfa DERİNDUNYA KİTAPLIĞI

DERİNDUNYA KİTAPLIĞI

DD Kitaplığına başlangıç olarak, ilk 4 Kitabımızı yayınladığımızı biliyorsunuz. “Hanedanlar Savaşı 1-2” ve “Pinokyo Tarihi 1-2” kitaplarımız, Yayınevimizin Ankara Bürosu  aracılığıyla dağıtılmakta. Ayrıca, hemen hemen tüm internet sitelerinden de kitaplara ulaşmak mümkün. Fakat en güvenilir hattın, EMA Ankara’yla irtibata geçmek olduğunu belirtelim. Zira İnternet Kitap Sitelerinin aksamalara meydan verdiklerine şahit olmaktayız.

Bu arada Kitaplarımızla ilgili olarak bir iki çift söz edelim istiyoruz. Lakin bu sözü biz değil de dostumuz kardeşimiz aynı zamanda okuyucumuz da olan biri yapmıştı zaten. Bu itibarla kitaplarımızla ilgili olarak, güzel düşüncelerinden ötürü Sevgili Recep ÖZBAY’a teşekkür borçluyuz. Bu bağlamda diyor ki Sevgili Recep: “Derindünya’yı takip edenler… Ahmet Yozgat abinin kitaplarını okuyan biri olarak diyebilirim ki… Muazzam eserler! Ahmet abi; Dünyanın dün ve bugününü anlamak/anlamlandırmak için Tarihteki “Sebep-Sonuç” ilişkisinin tek ve en geniş penceresini açmış durumda… Ve böylece “DD Tarih Kuramı”nı da “Herşeyin Teorisi”ne bağlamayı başarmış. Hele kitaplarla “Dünyaya bir Spartacus, bize de bir Fatih lazım!” tespiti var ya… Düşüncesi “Heyecan” okuması “Zevk” verici bir şey. Var olasın Ahmet abi! Bu kitaplarla bir “Türk Çığırı”nı da geleceğe bağlamanın ilk taşları söz konusu kitaplarla döşenmiş durumda. O halde, Derindünya Düşüncesine ve tasarı halindeki tüm oluşumlarına (yani DD Vakfı, DD Yayıncılık, Derindünya Dergisi, DD Sosyal Medya Derindunya Tv Kanalı, ANA-Afrika Projesine vs.) destek için harekete geçmeyi vazife addetmekteyim. Hülasa; tüm Derindünya Ailesine şunu söylemek isterim: Herkes, iyi işlerde yarışsın! Kavgaya, kısır münazaraya fırsat verilmesin! DD ile belirlenen Hedefimiz ve yolumuz çok şerefli ve heyecan verici geldi bana… Bu sorumlulukla her kardeşi; bir daha, bu uğraşa destek olmaya çağırıyorum! Ahmet abi, Çok Katmanlı Dünyayı “Pinokyo Tarihi” adıyla yazdığı iki kitap ile çok güzel bir şekilde ortaya koymuş. Dünya Siyasasının en bariz ve tkin katmanı olarak Hanedanlar konusu, zaten Ahmet Abinin uzmanlık alanında. Hatta bu konuyu deşifre eden ilk ve tek adam konumunda olduğunu da söyleyebilirim. Hanedalar Savaşı 1 ve 2 kitapları bu konunun ilk iki adımı olarak okunması gereken eserlerden. Kanaatim o ki gerek Pinokyo Tarihi ve de gerekse Hanedanlar Savaşı kitapları, yeni çalışmalarla devam edecektir ya da etmeli kanaatimce. Bu nedenle serilerin ilk kitapları kitaplıklarımızda yerini almalı. Naçizane herkesin almasını tavsiye ediyorum. Son söz olarak şunu da ekleyeyim: Kitapları tekrar tekrar okudum, okumaktayım. Her seferinde yeni ufuklar açılmakta beynimde. Bu sebeple Türk ve Dünya Tarihinin ve Siyasetinin hiç bilinmeyen arkaik derinliklerini bize, cömertçe açan Ahmet abiye minnettarım.” 

Not: Kitaplara ulaşmak ve iletişim için bu sayfadaki “Kitap Alım Formunu”  doldurduğunuz takdirde, işlem başlatılacak ve görevli kardeşimiz size ulaşacaktır. Hadi, hayırlara vesile…. 

Pinokyo Tarihi 1-2

Hanedanlar Savaşı 1-2

Sipariş İçin: derindunya.com@gmail.com adresine email atınız.