Ana Sayfa Videolar Dünya (Video) Kıta Devletleri, İstanbul ve Kanal İstanbul

Kıta Devletleri, İstanbul ve Kanal İstanbul

3
Kıta Devletleri, İstanbul ve Kanal İstanbul

Konuyla ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın:

http://forum.derindunya.com/index.php?p=/discussion/114/kita-devletleri-istanbul-ve-kanal-istanbul

3 YORUMLAR

  1. kıta devletlerinin haritasını uzaklarda aramaya gerek yokmuş geçen gün bizim memlekette gördüm. süleyman demirelin kardeşi şevket demirelin sahibi olduğu göltaş çimento beton var(sanırım birkaç sene önce sahip değiştirdi) o firmanın bizim memlekette beton satışını yapan yerde. bir işimiz için oraya gitmiştik, bürolarda masanın üzerinde sümen denilen süslü bir teşkilat olur bunlar büyük firmalar tarafından hediye olarak dağıtılır, ordaki sümen takımı dikkatimi çekti en başında küre şeklinde dünya var dünyanın üzerindeki haritayı inceledim sizin anlattığınız harita şaşırdım önce acaba bir hatamı var kıtaları ayırmak için mi böyle falan baktım öylede değil bildiğimiz asya kıtası 4 parça, türkiye,suriye,arabistan, mısır ayrı hazırlanmış iran ırak pakistan afganistan bölgeleri ayrı, rusya bölgesi ayrı, çin bölgesi ayrı hindistan ve adalar tarafı ayrı olarak hazırlanmış, bildiğimiz siyasi yada coğrafi haritalarla hiç alakası yok telefonlar resmini çektim isterseniz gönderebilirim.

  2. Sevgili 123, meraklandırdın ve heyecanımızı artırdın verdiğin özel haberle. Gönder gelsin o harita… Görelim biz de, selam ve duamızla kal!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.